Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ram probléma? (Kérdésed túl...

Ram probléma? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

8 giga ramom van eredetileg arra lettem figyelmes , hogy lassabb lett a gépem illetve amikor megnyitottam a feladatkezelőt 50% memóriát irt és nem is csináltam semmit magasnak találtam ezt a számot. Le is töltöttem a Burnintest nevü programot ahol irja hogy total memory 8127, na de utána levő sorba : available memory 4003 mb .

Kisült az egyik ramom ? (2x4-be van)


2017. ápr. 21. 19:34
 1/2 A kérdező kommentje:
most meg 4700at jelez availabe-nél...
2017. ápr. 21. 19:56
 2/2 anonim válasza:

Mindkettő ram jó. Ha az egyik rossz, akkor a total memory-hoz, csak 4096-ot ír.

Valami fut a háttérben. Windows 7-ed van? Akkor a feladatkezelőbe a folyamatoknál írni fogja, hogy melyik feladat, mennyi ramot fogyaszt. Nekem is volt ilyen. Érdekes módon nem volt megnyitva, de azt irta, hogy a Windows media player 2,3Gb ramot használ. Én is néztem. Csak a gépem újratelepítése oldotta meg a problémát.

2017. ápr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!