Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Multifunkcionális fejhallgató...

Multifunkcionális fejhallgató 20ezer forint körül? Tippek?

Figyelt kérdés
Olyan fejhallgatót keresek ami alkalmas FŐLEG játékra és zenehallgatásra, de filmnézésre is teljesen. A kábel hossza 2.5-3 méter legyen lehetőség szerint(vagy wireless, de ezekben nem bízok, főleg a játékok/stream miatt) és lehetőség szerint legyen rajta normális mikrofon is(ts, skype, videókészítés). Az árplafon 25.000 kb, felette semmiképp nem szeretnék fizetni. Ilyen árkategóriában milyen fejhallgatót ajánlanátok? SZEMÉLYES TAPASZTALAT is érdekel!!!, hiszen az mégis csak személyesebb és tudod, hogy mit írsz. :) Bármit meghallgatok, előre köszönöm a válaszokat.

2017. ápr. 22. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
HyperX Cloud Stinger Gaming fejhallgató ;)
2017. ápr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

113746 GAMING HEADSET "URAGE SOUNDZ" 7.1 - Aqua boltokban 21.090 Ft

Nagyon kényelmes, van benne ilyen | v | mód aminek nem tudom a nevét, de ezt be/ki tudod kapcsolni, és ha bekapcsolod akkor zenehallgatás vagy játék közben ha beüt a basszus rezeg a füles de normálisan és nagyon jó úgy a zene hallgatás :D. Amúgy a mikrofonja nagyon jó, elég hosszú kábel, USB-s, és amikor lehalkítod nem a windowst halkítja hanem a fülest külön ami elég jó :D

2017. ápr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A VR videóját én is láttam, köszi. :D Jöhetnek még ötletek. :)
2017. ápr. 23. 14:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem HyperX Cloud van, még az első generációs. Igényes zenehallgatásra is megfelel, van tér, van normális hangkép, 25k-ból ennél többet szerintem nem lehet kihozni.
2017. ápr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!