Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vernee thor vagy samsung...

Vernee thor vagy samsung galaxy s4?

Figyelt kérdés
szeretnék telefont venni és e között a két telefon között nem tudok dönteni (samsungot használtan vernee thor-t újonnan) előre is köszi a válaszokat

2017. ápr. 23. 13:33
 1/1 anonim válasza:

Én is szemezgetek ezzel a Vernee Thor E-vel, de nem tudom merjek-e ilyet venni. Honor 6-m van jelenleg ami szintén kínai és 100%-ig meg vagyok elégedve vele csak a szervízbe teljesen tönkrevágták.

Szóval a Vernee papíron olyan mintha egy fullos telefont árulnának negyed áron de fogalmam sincs hogy hihető e ez.

A honor 6 om 90 ezer Ft volt, hasonló paraméterekkel rendelkező LG, Sony, Samsung telefonok 150-200 ezer Ft körül mozognak ezért kicsit félve rendeltem meg, de egyszerűen ez a telefon 90 ezerért egy baromi jó vétel volt, egy db negatívumot sem tudnék mondani róla, max annyit hogy az aksija gyorsan merül, de hát ez ugye minden android készüléknél így van. És most nem tudom, hogy a kínaiak ennyire tudnak vagy gagyi a telefon. 3 giga ram, 8 magos proci 5000 mAh aksi, ez túl szép, hogy igaz legyen :D


Te végül megrendelted a Vernee-t ?

2017. máj. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!