Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » EVGA-sok, kinek bírja még a...

EVGA-sok, kinek bírja még a GTX kártyája?

Figyelt kérdés
Ugye tavaly ősszel jelent meg ez a hiba hogy a vrm hajlamos volt megsülni. Csak kíváncsiságból ki az akinek ilyen volt/van és működik-e még neki vagy beáldozott egy kis plusz pénzt az ICX verzióra. Én anno kértem hozzá a hővezető lapot és az új bios-t is felraktam. Fél éve megy így nálam egyelőre gondtalanul. viszont láttam egy két emberkénél még így is megadta magát a kari. Nektek mik voltak a tapasztalataitok vele?

2017. ápr. 23. 18:50
 1/3 anonim válasza:
Üdv! nekem EVGA Geforce GTX980 ACX 2.0 SC van, és eddig semmi probléma nincs vele...
2017. ápr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló.

Ez csak az 1000-es szériára jellemző probléma. 1070 1080 sc, ssc és ftw kártyák hűtése rosszul lett kivitelezve. az ACX 3.0 a ludas. De azért köszi hogy megosztottad hogy evga-s vagy :)

2017. ápr. 24. 17:31
 3/3 sovegesa válasza:
Az én GTX 960 kareszom eddíg bírta,úgy fölmelegszik,hogy kikapcsol.Amíg nem találok megfelelő másikat,sufni tuning ( tettem egy 8 cm ventillátort akártyára a proci fölé ami elszívja a meleget per pill 31C fokos a GPU.
2020. dec. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!