Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melyik egeret...

Guypierce123 kérdése:

Szerintetek melyik egeret válasszam?

Figyelt kérdés
SteelSeries Rival 100, vagy CoolerMaster Storm Alcor? Gondolkodom még a Razer Abyssus V2-őn is, pár ezerrel drágább, de vajon ér is annyival többet a fenti kettőtől?

2017. ápr. 24. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
A három közül az Alcornak van a legjobb szenzora, és szerintem az a legkényelmesebb is (ez persze kézméret és -forma függvénye).
2017. ápr. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rival 100-ast használok lassan két éve és nagyon jó egér! Pontosan mozog, könnyedén siklik az egérpadon (QCK Mass egérpad) tartós mert sok helyen azt olvastam, hogy az oldalán lévő rücskök elkopnak, de nálam még a legkisebb nyoma sem látszódik, pedig nyúzom rendesen.Nagyon jól testre szabható, kényelmes jó a fogása. A gombok tökéletesen kattannak. Három közül ezt ajánlanám mrt nagyon jó, de ha nem ez akkor a Razer! Amúgy nem tudom hol nézted valahol a Razer olcsóbb mint a másik kettő.
2017. júl. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!