Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erröl a...

Mi a véleményetek erröl a konfigról?

Figyelt kérdés
[link] Tudom összerakott gépet nem szabad venni, de nem tudnám egybe megvenni ezért részletre kell így összerakott jöhet csak szóba. Mi a véleményetek az alkatrészekröl? Sokáig elég minden menni fog rajta? Játékra kéne full hd-ban. Melette progrmaoznék rajta esetleg majd játékfejlesztésre használnám.

2017. ápr. 25. 18:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
kicsit sokallom árárt mert ebböl még i7 gép is kijön !
2017. ápr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Mennyid van gépre jelenleg? Szép kamat is megy rá ahogy nézem...


Zalman ZM - 7k

Be Quiet System Power 8 400W - 14k

Asrock B250M-HDV - 22k

G4560 - 18k

1x8gb 2400 ddr4 - 19k

1Tb Toshiba - 13k

Inno3D GTX-1050Ti Twin 4GB - 48k


Ez 141k PCX-en és mindenre megfelel amit írtál. A VGA külön is megvehető, akkor indulásnak elég kb. 90k a gépre. Ha annyid sincs, akkor felejtsd el a gépet...

2017. ápr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igazán erős gépet akarok mostmár minimum 1060 és u5 meg 16gb ram ezért néztem ki ezt.
2017. ápr. 25. 21:57
 4/16 anonim ***** válasza:
Bilibe lóg a kezed, ha nincs pénzed mit vergődsz? Játszani akarsz vagy hitelből nagyképűsködni???
2017. ápr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mit nagyképüsködni? Egész egyszerűen a mostani gépem is 120k-ért lett véve azt lassú már. Ha nincs is pénzem rá hitelből veszek meg egy sokkal erösebb gépet. Ezzel mi a problémád?
2017. ápr. 25. 23:06
 6/16 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Erősebb persze, de nem +200k-val, amennyivel többe kerül. Amit írtam tökéletesen alkalmas játékra, minden játékot elvisz. Ja hogy nem high/ultra beállításon? Na itt jön be a nagyképűség.

Programozásra meg játékfejlesztésre mindkettő bőven jó..

2017. ápr. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Akkor ved meg ezt azt megnézem mit csinálsz vele 3 év múlva. És probálj meg evvel 3D-ben tervezni meg minden megnézem mire mész
2017. ápr. 26. 13:33
 8/16 anonim ***** válasza:

Vegyél fel hitelt akkor, a végén lesz a géped majd 400-ba amit máshol 230ért bőven összeraktál volna ssd nélkül ha van rá pénzed.


3D tervezés, azt se tudod mi az, különben nem írnál ekkora marhaságot.

Én autocad-et egy c2d-e8400-al vígan nyomtam egy en9600gt kártyával, meg archicad-et, ne vicceljünk már.


Ilyenek az emberek. Hitelből arcoskodnak utána meg fanyalognak mert átverik őket. Úgy kell nektek.


Régi mondás, de mindig időszerű, addig nyújtózkodj, ameddig a takaród ér.

2017. ápr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Úgye tudod, hogy ott is játéktervezésre gondoltam, mert látszik, hogy azokhoz nem értesz. Igenis jobb, ha egy erösebb gépen csinálod. És ssd nélkül? Az az alap, hogy van benne.
2017. ápr. 26. 16:00
 10/16 anonim ***** válasza:

Dehogy alap az SSD...


Mindegy nekem, tégy amit akarsz, én felvázoltam a teljesen elfogadható ésszerű megoldást, vagy túl fiatal vagy és csak azt látod hogy ííí öt meg gétéééix tízhatvan, vagy egyszerűen csak nincs meg a magadhoz való eszed.

Ha mázlid van, majd kinövöd.

2017. ápr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!