Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erröl a...

Mi a véleményetek erröl a konfigról?

Figyelt kérdés
[link] Tudom összerakott gépet nem szabad venni, de nem tudnám egybe megvenni ezért részletre kell így összerakott jöhet csak szóba. Mi a véleményetek az alkatrészekröl? Sokáig elég minden menni fog rajta? Játékra kéne full hd-ban. Melette progrmaoznék rajta esetleg majd játékfejlesztésre használnám.

2017. ápr. 25. 18:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Képzeld középiskolában tanulok informatikusként és elég jól értek a gépekhez. És 4 magos amd van a gépemben ami kb egy 2 magos intel és ez alig bírja néha meg megnézném, hogy pl egy Cossacks 2 ahol nagy hadseregek vannak és, ha tényleg nagy hadsereggel mennék. Akkor abban ez a proci hogy bírná ezt az egység számot. Meguntam hogy rossz a gépem. Mostmár egy erősebbre ruházok be inkább, mint fejleszgessem állandóan.
2017. ápr. 26. 20:13
 12/16 A kérdező kommentje:
És, aki ma jó gépet akar az vesz ssd-t
2017. ápr. 26. 20:13
 13/16 anonim ***** válasza:

"Mostmár egy erősebbre ruházok be inkább"


Inkább a szüleidet hajtod bele egy hitelbe hogy te arcoskodhass.

2017. ápr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Amim van azt nagyban én vettem meg. Diákmunkával pl. És nem arcoskodok. De amiket írsz eleve nem ez volt a kérdés
2017. ápr. 26. 21:36
 15/16 anonim ***** válasza:
Hogy ha ilyen jól értesz a gépekhez akkor minek kérdeztél XD?
2017. máj. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok miket válaszolnak. XD Nem csalodtam.
2017. máj. 19. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!