Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A felsorolt latpopok közül...

A felsorolt latpopok közül melyiket vennétek meg?

Figyelt kérdés

Mármint a kijelző végett nem éri meg lemondani a +2GB videokártyáról, ugye?Csak a fontosabb paramétereket sorolom fel.


1.: i7, 8GB ram, 2GB videókártya, 17.3" FHD


2.: i7, 8GB ram, 4GB videókártya, 15.6" FHD



2017. ápr. 25. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A videokártyáknál általában a legkevésbé a memória mérete a fontos, a GPU típus az érdekes.

A processzornál általában a legkevésbé a családja a fontos, a típus az érdekes.

A kijelzőnél a legkevésbé a méret a fontos (egyéni preferencia) a panel típus az érdekes.


Tehát szinte semmit sem mondtál el, ami alapján dönteni illene.

2017. ápr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1.: [link]


2.: [link]

2017. ápr. 25. 21:01
 3/9 anonim válasza:

ha játékra is használnád akkor ezt vedd inkább

[link]

ja egyébként meg egyik proci se i7 :D

2017. ápr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jahh elnéztem akkor :D Bocsi!


Amúgy optikai meghajtó nincs benne most nézem. Szerinted nagy hátrány?

2017. ápr. 25. 21:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Az elmúlt ~7 évben én speciel egyszer sem használtam lemezt.
2017. ápr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
néha írok lemezt... :/
2017. ápr. 25. 22:30
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


7000Ft-ért van külső.

2017. ápr. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szóval......

Ha tényleg erős gépet szeretnél játékra és munkára akkor itt érdemes keresni


[link]


Ez a gép jó alap, kérsz bele még memória bővítést +8gb ramot és a HDD kicserélteted egy SSD-re és van egy jó géped.


[link]


Én is ilyet használok, laptopok között ez a csúcs teljesítmény, teljesen asztali gép szint, egy LEd TV-n simán videót lehet vele vágni, ebbe is érdemes SSD-t venni a HDD helyett, nagyon gyors gép. Az AKKu üzemidővel lehet játszani, ha szoftveresen nagyon visszaveszed a tempót akkor akár 3 órát is megy akkuról.


[link]


Ebben van optikai meghajtó is, de itt is azt javasolnám, hogy az optikai meghajtó helyére egy optibay és abba egy SSD-t rakni, ha szükségesnek érzed, akkor még memória bővítés.


Az U végű intel procik mind i3, csak turbo core van bennük, de nagyon túl vannak árazva. Ha nem az akkuidő az elsődleges szempont ,hanem a gyorsaság és a jó teljesítmény, akkor ezeket érdemes választani.

2017. ápr. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
uhh köszi de lenovotól az Isten mentsen meg... ismerőseimnek sorba döglenek be, és alig akarják garanciába megcsinálni őket...
2017. ápr. 27. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!