Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Hama urage reaper egér...

A Hama urage reaper egér mennyire jó?

Figyelt kérdés
Több gameres csoportban is benne vagyok, és mindenki ezt ajánlja. Viszont volt már rajtam hama fejhallgató és nem volt túl jó minőségű (mondjuk ez infó órán volt suliban, de tényleg nagyon rossz volt), ezért egy kicsit elbizonytalanodtam, hogy az egér jobb-e. Ti mit gondoltok róla? Esetleg tudtok jobbat ajánlani, ami jól is néz ki?

2017. ápr. 28. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A "Hama" az "Hama", kb. a Tesco -s Trust -al van egyszinten.
2017. ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nekem Trust fejhallgatóm van... Ahhoz képest, hogy egy ,,ipari hulladék", nagyon jó a hangzása és kényelmes is, a mikrofonja is jó.. Szóval nem értem mi bajotok vele... De mindegy, inkább térjünk vissza a kérdéshez
2017. ápr. 28. 19:48
 3/8 MGéza ***** válasza:
Nem jó, azért, mert átcímkézett kínai bóvli, amit az ebay-on más logoval szinte fillérekért árulnak. Persze ha neked ingyen makro meg csilli-villi fényorgia jelenti azt hogy "gamer", nem pedig a pontos szenzor és a tartós mikrokapcsolók, akkor feltétlen vedd meg.
2017. ápr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MGéza ***** válasza:

Tessék, csak hogy elhidd, hogy nem a levegőbe beszélek:

[link]

2017. ápr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4: ez nagyon menő, a cipőfüző mint USB vezeték külön tetszik . :-D
2017. ápr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 MGéza ***** válasza:
Ja és igen, az ajánlgatós gamer haverjaidnak is küld el ezt a linket, csak hogy tisztában legyenek vele hogy mivel húzzák le őket.
2017. ápr. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6: Úgyse fogják elhinni, mert a TheVR youtube-csatorna is ezt ajánlja, és ők az istenek, és amit ők ajánlanak, az csak jó lehet.

Pedig a Hama összes terméke pokolra való moslék.

2017. ápr. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Akkor inkább maradok majd valamilyen Logitech egérnél
2017. ápr. 29. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!