Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen processzort ajánlotok?

Milyen processzort ajánlotok?

Figyelt kérdés
Egy fm2+ alaplapon lévő a10 7700k-t szeretném lecserélni egy jobbra lehetőleg alaplap csere nélkül, de ha tudtok olyat ajánlani aminél megéri alaplapcserével annak is örülnék.

2017. ápr. 30. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Abba a foglalatba az a legerősebb!!!!
2017. ápr. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mindig az a következő kérdés, hogy mennyit szánnál rá, pl egy alaplap cserés jobb processzoros történetre?
2017. ápr. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a10 7890k a legerősebb, ahoz jár értelmes hűtő is. Persze célszerűbb lenne gyorsabb ramokat belenyomni, az többet segít az integrált grafikus vezérlőn.
2017. ápr. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
alaplapcserével együtt kb. 100ezret, ha meglehet oldani anélkül akkor kb 50ezret. a 7890k-t én is néztem de gondoltam hátha tudtok más foglalatú erős procit
2017. máj. 2. 17:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Természetesen egy 17 ezres G4560 erősebb annál is, csak ahhoz foglalatot és ramot is kellene cserélni.
2017. máj. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!