Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » UPC-től rendeltem netet, de...

UPC-től rendeltem netet, de nem tudom milyen modemet adnak?

Figyelt kérdés

Csütörtökön már kellene internet, így akkorra rendeltem a bekötést.

A kérdés az, hogy milyen modemet fognak adni. Régi lakásomban már új fajta volt, ami router szolgáltatásokat is ellátott, így nem kellett router, míg ismerősömnél még a régi "csak modem" modem van.


Honnan tudhatom meg, hogy milyen modemet kapok?


(Mert ha régit, akkor addigra kéne routert is szereznem)



2017. máj. 6. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
felhívod aztán megkérdezed őket az adott csomaghoz, amit rendeltél mit adnak.
2017. máj. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szolgáltatás típusától is függ. Például a panelházakban csak bejön egy UTP kábel, és PPPoE jelszóval tudsz csatlakozni. Se router, se modem. (Van, csak közös mindenkinek, és nem a lakásban található.) Magadnak veszel, ha kell.
2017. máj. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hoppá, közben megtaláltam, csak figyelmetlen voltam a szolgáltatás leírásánál.


Köszi

2017. máj. 6. 09:17
 4/4 anonim ***** válasza:

#2: Az a DIGI. A UPC soha nem működött PPPoE alapon, ők mindenhova modemet adnak, a társasházakba is, mivel Docsis alapú, kábeles szolgáltatást adnak.


Amúgy manapság már mindenhova routeres változatot adnak, sima modemet nem, mert az emberek 70%-a wifin használ mindent, de túl buták egy saját router beállításához.

2017. máj. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!