Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez normális egy tápnál?

Ez normális egy tápnál?

Figyelt kérdés
Tegnap cseréltem le a noname tápomat egy EVGA 500W-ra,viszont nem érzem h fújja a levegőt,és ha hozáérek a táp hátuljához akkor a fém langyos.A ventillátor müködik rajta.Aida64 Extrem-el lefuttattam egy 7 perces stresz tesztet ami után ugyan olyan a hőmérséklete mint mikor alapjáraton megy.Nem raktam bele rosszul,felső tápos házam van ,és jól van betéve.Ez normális egy tápnál?

2017. máj. 6. 16:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam hogy a táp lehet kintről szivja a levegőt,ez lehetséges?
2017. máj. 6. 16:49
 2/7 anonim ***** válasza:
Bentről szívja és fújja ki hátra. Épp ezért minőségi az új tápod. Jó hatásfokkal üzemel, kevés hőt termel, jóminőségű halk ventilátor van benne. Nincs szüksége hogy szétszakítsa a dobhártyádat hangos zúgással. Valószínű a géped kb 200W ot ha eszik és totál felesleges alap járatnál jobban pörögnie a tápnak.
2017. máj. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 P.O.C. ***** válasza:
Nem szívja kintről. És teljesen normális. Nyilván a géped nem képes akkora terhelést adni neki, hogy egy picit is megkottyanjon neki. Így fölöslegesen csapna több zajt, ha nincs rá szükség.
2017. máj. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. máj. 6. 17:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Korábban én is azt gondoltam, hogy nem működik megfelelően a tápegységem. Felső tápos házam volt, alatta pár centire pedig egy terhelés alatt 70 fokon izzadó VGA. A táp ventije nem erőltette meg magát, kényelmesen forgott, halkan. Melegnek éreztem, mert folyamatosan szívta magába a videókártya hőmérsékletét. Aztán cseréltem egy alsótáposra, azóta még langyosnak se éreztem, teljes terhelés alatt is hideg a táp minden egyes része. Hangja nincs.
2017. máj. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szval akkor ez normális?
2017. máj. 6. 20:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ezen kívül nem produkál a géped semmilyen anomáliát, akkor igen, normális!
2017. máj. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!