Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért akad be a hang és fagy...

Miért akad be a hang és fagy le a gép?

Figyelt kérdés

3 héttel ezelőtt kaptam vissza a a laptopomat a szervizből,alap csere volt mivel az előző alaplapom behalt. Ezen a héten már harmadszor csinálja azt h megy egy Youtube videó semmi más,egyszer csak beakad a hang és lefagy a gép semmire nem reagál csak a főkapcsoló hosszú megnyomására. Mi lehet a probléma? A gép önmagában nem lassú jól fut minden ami előtte is,a Cpu is normális a memória is,el inditottam egy Hard disk sentiel nevű programot,azt irta ki eredményként hogy az alaplap kiváló állapotban van.

Valaki tapasztalt már ilyet? Ha igen hogyan oldotta meg? Fontos lenne



2017. máj. 9. 09:10
 1/5 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
A HDSentinel a vinyót nézi nem az alaplapot. Nem lehet ,hogy rosszúl pasztázták a procit és túlmelegszik?
2017. máj. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet hülye kérdés,de honnan lehet tudni h túlmelegszik?
2017. máj. 9. 15:16
 3/5 A kérdező kommentje:
A Speedfan segítségével mértem,40 fokos a processzor.
2017. máj. 9. 15:22
 4/5 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Akkor nem melegszik. Valami szoftveres probléma lesz. Előretelepített? Húzd újra!
2017. máj. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amikor vissza kaptam a szervizből akkor ismerősöm telepített rá op.rendszert egy kb 3 héttel ezelőtt.
2017. máj. 9. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!