Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért akad a hang ha filmet...

Nzsp31 kérdése:

Miért akad a hang ha filmet nézek vagy zenét hallgatok 1 másodpercre, elnémul aztán visszajön? (Windows 7 64 bit, realtek alaplapi)

Figyelt kérdés

2 órás filmnél 2-szer is megcsinálja random módon az akadást. Youtube és HDD-ről nézett filmnél zenénél is.

A Régebbi és újabb Realtek Lan chip és Realtek Hd audio driverekkel is próbálkoztam, de maradt az akadás. Ha nem fut a torrent kliens akkor is produkálja. A Latencymon szerint a raspppoe.sys a gond és a hal.dll de ezek rendszerfájlok.


A konfigom:

Alaplap: GA-f2A68hmhd2

AMD AThlon x4 840 CPU

Kingstone Hyperx 2x8 GB RAM

1 TB Western Digital Blue HDD

R7-250x Sapphire videókártya

Asus DVD író


Köszönöm a segítséget.



2017. márc. 5. 14:36
 1/2 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldanom a hangakadást/némulást. Tovább próbálkoztam Realtek Lan és Audio driverekkel, majd megtaláltam a megfelelő verziót belőlük.
2017. márc. 13. 15:04
 2/2 A kérdező kommentje:
Amik végül megoldották a gondot.
2017. márc. 13. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!