Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv emberek lenne 2db kérdésem...

Kozma György kérdése:

Üdv emberek lenne 2db kérdésem: ime az első: van egy asrock 970 extreme3 mas lapom kb 8 éves kiakartam próbálni hogy jó e még de meg se nyikkan csak felpörögnek a ventik de nincs kép az alaplapi speaker meg se szólal ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

ime a 2.dik kérdés:


van egy asrock fatal1ty 990FX professional lapom és aidax64 2db vrm-et mutat az egyik 63fok alapon a másik 26 ha elkezdek játszani akkor a 62 fokos felmegy 82 re ez normális ? meg hogy ha bevan kapcsolva a bios ban a core c6 akkor a proci mintha cicceregne de ha kivan akkor elhalgat ez mitöl van?


2017. máj. 10. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
hütés +pasztát kell cserélni hütö alatt !
2017. máj. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amikor letetted működött?

Milyen procival próbáltad? Lehet, hogy a bios nem támogatja. Bár a cpu támogatási lista szerint az FX-ek kivételével szinte minden proci az alap gyári biosszal elmegy.

Próbáld meg resetelni a biost.

Ha ezután elindul, akkor frissítsd a bioszát, úgy láttam, hogy az 1.8-as a legújabb (nincs is másik a listán)

A második kérdésedre nem tudom a választ.

2017. máj. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

a hűtés alatt a paszta az cserélve lett.


régen működött mikor elraktam akkor is egy FX 6100 assal ment most egy FX 8350 el próbáltam még a bios se jön be

2017. máj. 10. 12:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Asrock 970 extreme3 - Nem támogatja a 8350 procit egyik BIOS sem, max. 95W procikat fogad a lap.


[link]


A másik kérdés, normális a 82 fok, sőt, még kevés is, milyen hűtővel használod a procit? (a hagyományos toronyhűtők ugyanis nem hűtik a vrm-et és 100 fok környékére is felmelegszik, gyanítom a gyári hűtő van rajta?)

2017. máj. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nos a procin egy thermaltake bigwater 760plus van jelenleg a lap vrm re és chip szett re tettem egy 9.2cm est és egy 5cm es ventit. jelenleg még 4Ghz en megy a proci de tervezem huzni mert ugy érzem a 1060 hoz mintha kevés lenne és ez a lap birja a tunningot.


az asrock ra vissza lehet azé nemtölti be a biost se mert nem támogatja?

2017. máj. 10. 20:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem támogatja a lap, nincs kép.
2017. máj. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!