Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Első ventilátor nagyon picikét...

Első ventilátor nagyon picikét zakatolás hang?

Figyelt kérdés

Most vettem vadi újan a gépet, de amin elől van ventilátor levegőztetésre ici picikét zörgönek mondható a hang. Nekem most tűnt fel így 3. nap után mikor fülelek, hogy mi ez az apró hang mivel megszoktam, hogy csendes és lentről felraktam az asztalra. Néztem nem e azzal zörög, hogy az asztalon van valami, de nem.

Épp, hogy egy nagyon picikét lehet hallani.

Idáig fel se tűnt mivel lent a lábam mellett volt röviden úgy semmit nem hallani, de így, ha oda rakom előre a fülem, akkor hallom és rendesen leülve a gép elé szinte alig hallani valami zörgést vagy inkább zakatolást.

Ma próbálom ki, ha hazamegyek, hogy frissen beindítva ( nem játék után ) van e hangja.


Nem tudom kell e aggódnom a továbbiakban, hogy hangosabb lesz e vagy ennyi zakatolással jár egy levegőztető ventilátor, bár garanciás a gépem úgyis, de azért érdekel.

De szerintem, ha vissza rakom a lábamhoz nem hallanék megint semmit mert annyira picike a zakatolás.


2017. ápr. 4. 08:11
 1/1 Jorck ***** válasza:
Lehet kicsit beporosodott azért zörög. De mivel garanciás a szétszedés, takarítgatás, olajozás szóba sem jöhet. Így viszont nem sok mindent lehet csinálni... Kikapcsolt állapotban egy kis ütést kell mérni (arra a helyre ahol a ventilátor van), hátha csak kicsit kijjebb jött, és akkor visszaugorhat a helyére.
2017. ápr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!