Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gép fejlesztés okosan?

Gép fejlesztés okosan?

Figyelt kérdés

Egy i5 4460-at és egy gtx 970-et tervezek leváltani, csak nem egyszerre. A kérdés, hogy melyiket előbb? Ha procit váltanék, valószínűleg i7 7700k-ra, de ahhoz ugye kell új alaplap, 16gb ram, és amiben nem vagyok biztos, de lehet hogy dobozos Windows is, mert jelenleg egy oem fut a gépen. A proci fejlesztés lenne így kb: 230k ami közel annyi mint egy gtx 1080ti...

Tehát a kérdés az, hogy ki tudná-e használni a jelenlegi proci az új kártyát, vagy nem, és akkor inkább processzor csere? Ha számít ilyen játékokkal játszom/tervezek játszani: Dark Souls, Rainbow six, Playerunknown's battlegrunds, gta v, battlefield 1



2017. máj. 11. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:

..Hát...


Én nem variálnák túl sokat, első körben cserélném a VGA-t. Ekkor kiderül, hogy proci ügyben mi a helyzet( nem gondolnám ,hogy baj lenne), ha nem jó, mehet mellé egy 4790, és kész. Van még tartalék abban a Haswell platformban is, én biztos nem cserélném le,csak azért, hogy alaplapot és memóriát is cserélhetsz, amiből azután pont semmit sem fogsz megérezni...

2017. máj. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, akkor kártya lesz és majd egy 4790k.
2017. máj. 12. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!