Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 20k alatt megbízható 500 W táp?

20k alatt megbízható 500 W táp?

Figyelt kérdés

i5 7400 és gtx 1060 6gb mellé lenne

de a későbbiekben sem cserélném ha új VGA vagy CPU lenne mert tudom hogy "sok" az 500 Watt az i5 és a gtx mellé...


én FSP-ben gondolkodok ...5 év garancia..


ti mit tennétek a helyembe ?



2017. máj. 12. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:

"új VGA vagy CPU lenne mert tudom hogy "sok" az 500 Watt az i5 és a gtx mellé"

Később is csak csökken a hardware-ek fogyasztása, jelenleg az R9 290X teljesítményét is kihozzák kisebb fogyasztás mellett szóval fejlődik ilyen téren is a VGA piac.

FSP-nek az olcsóbb OEM tápjain és a Hydro X szérián kívül nincs más ajánlható tápja.

Ennyiért Fractal Design Integra M a jó választás:

[link]

(eléggé esik le az ára ennek is)

2017. máj. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
be quiet! Pure Power 10 500W (BN273) 19.999
2017. máj. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2.Az is jó táp.

Csendesebb és jobbak a kondik mint az Integra M-ben, az viszont stabilabb és megbízhatóbb.

2017. máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem árt az 500 as táp, de még a 600 is indokolt lehet ha jövőbiztos tápot akar az ember. Felette tényleg értelmetlen egy kártyás rendszerhez, de simán előfordulhat valami brutális erőgép a jövőben jó áron, csak épp rettenetes fogyasztással - rengetegen vettek a közelmúltban pl Fury t, volt hogy 480 nál is olcsóbban lehetett kapni annak meg azért elég ergya egy 400 as táp. Persze logikus, hogy a jövőben csak csökken a fogyasztás, de semmi sem garantálja, ha teszem azt a Vega valóban akkora durranás lesz mint amekkora csinnadrattát rendeznek körülötte akkor simán elképzelhető hogy az nvidia egyetlen érdemi lépése az órajel emelés lesz ellene, előfordulhat megint egy gtx480 szintű kazán tőlük is. Vagy lehet, hogy a Vega igényel 500 wattos tápot és árulják majd fillérekért ha a Volta sokkal gyorsabb lesz harmad akkora fogyasztás mellett. Megéri rááldozni azt a plusz 6-10 ezer forintot a tápra hogy ki lehessen használni az ilyen helyzeteket.
2017. máj. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a Pure 10-et mondanám. 1-2 helyen van Seasonic S12II is olcsón, de az már nem mai csirke.
2017. máj. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!