Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Túl lehet hűteni a processzort?

Túl lehet hűteni a processzort?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem rég vettem egy új proci hűtőt mert a gyári nagyon hangos volt meg nem is hűtött kellőképpen. De az új meg van mikor alaphelyzetben 8 C fokosra is lehűti. ÉS nem tudom ez nem-e árt a procinak.

2017. máj. 13. 15:35
 1/10 P.O.C. ***** válasza:

Szinte képtelenség, hogy egy léghűtő ennyire le tudja hűteni. Szerintem fals értékeket közöl a szenzor.

Egyébként nem árt neki. Inkább a kicsapódó pára árthat. De ennél hőmérsékletnél még az sem.

2017. máj. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy 20 fokos szobában mégis hogy hűlhetne 20 fok alá? Józan paraszti ésszel beláthatnád, hogy ez hülyeség.
2017. máj. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Akkor nincs gond. Mondjuk csak egy ingyenes progin szoktam megnézni a hőmérsékletet.Beszerzek egy komolyabbat. Ha meg a szenzor szar ahogy írtad akkor azzal meg nagyon nem tudok mit csinálni gondolom.
2017. máj. 13. 15:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha komolyabb akkor Aida64 vagy Speccy.
2017. máj. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Most a speccyt használom most is azt írja, hogy 12 C fokos a proci.
2017. máj. 13. 15:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ha vízhűtésed lenne, és megpakoltad volna jégkockákkal, akkor elhinném, hogy 8 fokosra hűtöd. :D
2017. máj. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mondanám, hogy gyere és nézd meg. De valószínűleg az lesz amit az első válaszoló írt, hogy rossz a szenzor. Most leszedtem az aida 64 az is most ebben a pillanatban 13 fokot ír.
2017. máj. 13. 15:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Vízhűtéssel se tudod 8 fokra hűteni. Termodinamika második fő tétele rémlik? Szenzorhiba.
2017. máj. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Oké akkor szar a szenzor köszi mindenkinek.
2017. máj. 13. 15:56
 10/10 Szirty ***** válasza:
Ha nem peltier elemes a hűtőd akkor valóban nem fog a környezeti hőmérséklet alá hűteni, de még annyira sem amennyi a környezet :)
2017. máj. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!