Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék egy laptopot amely...

Szeretnék egy laptopot amely 3 évig elbirja a közepes játékokat. Milyet ajánlanál? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval nem egy szupermodern laptop kellene mert arra nincsen pénzem. Jó lenne ha kijönne egy kb 150 ezer forintból. A fiamnak venném. Medieval2 és Minecraft már akad a mostani gépén. Annak is örülnék ha az alkatrészek minimális követelményeire kapnék segitséget.

Köszönöm. A segitőkész válaszokat értékelni fogom.



2017. máj. 13. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezekhez (fix) játékokhoz nem kell ilyen drága laptop. A laptop nem játékra való. Kell a hordozhatóság? Ha nem egy pc értelmesebb döntés lenne.
2017. máj. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igazad van de kell a hordozhatóság is.
2017. máj. 13. 19:15
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Első vagyok. Ez esetben javaslom, ohgy itt kérdezz rá: [link]

vagy

[link]

Nézegethetsz más témát is, de szerintem ezek jók lesznek. Ne itt a Gakorin várj erre választ (tapasztalatból mondom). Én meg nem igazán vagyok a laptopokról tájokozódott.

2017. máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!