Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes használt laptopot venni?

Érdemes használt laptopot venni?

Figyelt kérdés
2017. máj. 16. 00:36
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem simán megéri, ha nem ragaszkodsz az újhoz.


Egy 1-2 éves laptop is van olyan jó, mint az új és fele annyi áron megkapod, vagy még olcsóbban.


Én mindig használt cikkeket vásárolok, kivéve, ha az újhoz olcsóbban hozzá jutok.

2017. máj. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak hivatalos garanciával mert 3-4 év után simán benne van hogy egy pillanat alatt megadja magát az alaplap.

A 2-3 generációs i3-i5 procival szerelt gépek még mai szemmel sem elavultak, főleg amik sata3 vezérlővel rendelkeznek. Én is egy i5 2520 gépet használok, mind a mai napig nagyon gyors, főleg egy 840evo SSD kíséretében.

2017. máj. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdemes, de csak jó állapotban levő üzleti laptopokat:

[link]

2017. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én egy Dell gépet vettem, amit elvileg 2009-2010-ben készítettek. 2014-ben lett vásárolva, azóta sincs rá panaszom. Szerintem érdemes.
2017. máj. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!