Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek milyen gépet...

Szerintetek milyen gépet állítsak össze inkább programozás céljából?

Figyelt kérdés

Tanácsot szeretnék kérni mivel nagyon rég óta vágyok egy jobb gépre mint ami most van (kb 8-10 éve van meg a mostani gépem.)

Inkább programozásra,zenefelvételre/videóvágásra/internetezésre kéne a gép.

Szóval én szeretném összeállítani a gépem de tanácstalan vagyok fogalmam sincs miket vegyek bele mert soha nem csináltam ilyet. Amit nagyon max rátudok költeni az kb 80 ezer ft. Nézegettem Intel-es procikat elég drágák de azt mondták hogy programozásra inkább intel. Videókártyáról nem tudok nyilatkozni mivel nem tudom ilyen helyzetben milyen kell bele illetve azt sem tudom milyen alaplapot kéne venni ami támogatja ugye a 4 magot...stb

Előre is köszönöm a tanácsotokat (és ha kérhetném részletesen,alaposan írjátok le a tanácsotokat.)



2017. máj. 16. 06:49
 1/4 Bandi1214 ***** válasza:
Nézz utána mivel hosszú lenne leírni. 80.000ft meg kevés egy ilyen gépre.
2017. máj. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

AIO Bohemian USB 3.0 - 5k

FSP 350W-APN - 10k

Asrock H110H-HDV R3.0 - 16k

G4560 - 18k

1x8gb ddr4 2400 - 17k

1Tb Toshiba - 13k


Ez 79k PCX-en.

2017. máj. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 zolika95 ***** válasza:
Szerintem nèzz használtan egy i3-i5 ös gépet. Új gépet erre a célra 80.000-ért nehéz lenne összedobni
2017. máj. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Minden mai alaplap támogat 4 magos procikat. 50-ert keress szimpi félkonfigot, és linkeld be amit találtál.
2017. máj. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!