Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzorhoz arany hőterítő...

Processzorhoz arany hőterítő lapkát hol lehet venni és mennyiért?

Figyelt kérdés
AMD Athlon X4 860k deliddelve, újrapasztázva de még mindig melegszik. Arany hőterítő lapka talán megoldaná a problémát.
2017. máj. 16. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mivel lett újrapasztázva?


AMD-nél nem hallottam kupak gondokról.

2017. máj. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A kupakot leszedtem, alatta újrapasztáztam, és most hidegebb, 100% on olyan 90°C ig megy fel Cooler Master Hyper 212 evo val. Jól vannak pasztázva, jódmentes benzinnel a felületek letisztítva.
2017. máj. 17. 08:43
 3/12 A kérdező kommentje:
Fehér színű fecskendős drága hővezetőpasztával. Van ezüst is de azt vettem észre hogy az inkább csak dísz de hőt nem annyira vezet.
2017. máj. 17. 08:45
 4/12 anonim ***** válasza:

100% on olyan 90°C ig megy fel Cooler Master Hyper 212 evo val.


az nagyon meleg, házad szellőzik? volt 870k-m az fel se hevült 60 fok fölé Thermaltake Silent Tower volt rajta

pedig tst is egy filléres hűtő


"AMD Athlon X4 860k deliddelve" amdnél én se hallottam ilyet de ha megcsináltad erre kíváncsi lennék

intel szeret termoszt csinálni a prociaiból mert 50cent helyett 52 centbe kerülne a normális cucc

2017. máj. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A ház az oldalára van fektetve asztalon, fedele levéve. A processzor vizszintesen, szellőzik mint atom. A processzornak 2 hőmérsékletet jeleznek ki a mérőprogramok. Az egyik az alaplapból nyílik le, az 40°C fölé nem megy. A másik a CPU pontból nyílik le és terhelés függvényében én eddig 59°C-97°C ig láttam. Kupak eltávolítása előtt melegebb volt. Amúgy nem gyenge PC, belépő gamertől valamivel több.
2017. máj. 17. 15:33
 6/12 A kérdező kommentje:
Tapétavágó pengével óvatosan körbe kell rajta hintázni nyomást kifejtve, van még egy deliddelt AMD procim, ha adsz email címet küldök róla képeket. Az is működik, eladó, igaz kicsit gyengusz. AMD A4 5300. Az ugyanezzel a technikával ventillátor nélkül 3.99 GHZ 70°C fölé nem ment. Pedig akkor már igen ki van húzva szegény. Az Athlonon rajta van a ventillátor a hűtőn, és úgy annyi.
2017. máj. 17. 15:37
 7/12 anonim ***** válasza:
Semmi értelme az aranynak. A réz jobban vezeti a hőt, szóval az arany csak szarabb lenne. Egy jó paszta és nem lehet gond. Milyen pasztát használtál pontosan?
2017. máj. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az ezüst a legjobb.
2017. máj. 17. 20:36
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyit konyítasz a tuninghoz, de ha van egy órajeled, ami stabil, a feszültséget fixálni kell és csökkenteni addig, amíg stabil marad.

Ez megvolt?

2017. máj. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Meg.
2017. máj. 17. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!