Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A monitoromnak lehet baja?...

A monitoromnak lehet baja? BENQ G2220HDA

Figyelt kérdés

Mióta "új" gépem van és amiben olyan videókártya van amiben ( GTX 1050 Ti) nincs benne VGA csatlakozó, viszont a monitoromon csak vga csatlakozó van, és vennem kellett egy VGA-HDMI átalakítót, hogy ne keljen új monitort venni. Namost a régi gép-konfigomnál egy GT 730-as videókártya volt amin volt VGA csatlakozó, és nem is volt semmi gond. De mióta az áttalakítóval használom a monitort+gépe, valamennyi játéknál nem ad gépet meg nem lehet kitenni fullscreen-be a játékokat mer mindig elmegy a kép és azt irja ki, hogy nem érzékel jelet, de ezt is csak véletlenszerűen csinálja. Általában nagyobb százalékban nincs kép az egyes játékoknál. Megpróbáltam HDMI-s TV-re kötni és ott semmi baja nem volt, utána visszaraktam monitorra nem volt kép és az alaplap elemét kellett ki-be rakni és csak úgy jött vissza a kép

Előre köszönöm a válaszokat. Bocs a hejesírásért gyorsan irtam.


Ha ez segít:

Alaplap: Asus H110M-K

CPU: I5-6400

GPU: Asus STRIX GTX 1050 TI

Ram: 2x4gb Kingston HyperX 2133MHz



2017. máj. 17. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

monitor csere, ennyi.

Ezt mondjuk imádom, új gépre van pénz, de a 15 éves régi monitort használja a többség.

2017. máj. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
volt 150e összekuporgatott pénzem és nem akartam új monitort is ugyhogy inkább meg oldottam áttalakítóval, meg ez nem 15, hanem csak 4-5-éves monitor
2017. máj. 17. 19:29
 3/4 anonim ***** válasza:

ilyen átalakítókkal ezt éred el.

vagy élsz vele vagy új monitor.

esetleg veszel egy normális dvi-d - dsub átalakítót, az még segíthet rajta.

[link]

2017. máj. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
okés, megpróbálom ilyen áttalakítóval
2017. máj. 17. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!