Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Samsung Galaxy j3 mennyire jó...

Samsung Galaxy j3 mennyire jó telefon hogy birja az akumulator a töltés mennyire érdemes veni?

Figyelt kérdés

2017. máj. 18. 18:55
 1/9 kriss06 válasza:

1-2 napig bírja mint az összes többi okostelefon. Az, hogy mennyire érdemes megvenni preferencia függő, Samsung, Sony, LG stb. mind jó telefonok én a Sony-t szeretem de ismerőseim család szintem Samsung mániások az első Galaxy-k óta, a lényeg, hogy ne valami kínai szart vegyél.


Illetve, gondolom a 2016-os J3-ra gondolsz azzal helyedben várnék egy nagyon kicsit ugyanis most jött ki májusban 2017-es J3, sztem várd meg amég bejön a magyar boltokba is mert akkor vagy megveheted azt vagy olcsóbban jutsz hozzá a "régi"-hez mert akkor annak lemegy az ára.

2017. máj. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem a 2016ost a masikat
2017. máj. 18. 19:17
 3/9 A kérdező kommentje:
vagy nem tom a metro ujsagba klattam 4ezerért
2017. máj. 18. 19:18
 4/9 A kérdező kommentje:
j320 sztem
2017. máj. 18. 19:19
 5/9 A kérdező kommentje:
*40ezerért
2017. máj. 18. 19:23
 6/9 A kérdező kommentje:
[link] sztem ez volt az
2017. máj. 18. 19:24
 7/9 kriss06 válasza:

Látom kicsit sikerül összeverjelek, bocsi nem az volt a cél. Először is.


J3 2016

[link]


J3 2017

[link]


A 2016-os az amit te láttál mert a 2017-es most jelent meg és itthon még árazás alatt van DE ha megjelenek a boltokban akkor 2017 lesz mondjuk 45-50 és a 2016-os meg lemegy mondjuk 40-ről 35-re (nem vagyok orákulum vagy ilyesmi, csak a megfigyeléseimre alapozok) ez olyan kb. 2-3 hét, mondjuk.


De ha nem érdekel ez a sok baromság és tetszik a teló akkor nyugodtan vedd meg (főleg ha akciós) jól fogsz vele járni, nekem meg lehet nem is lesz igazam. Azért mondtam, hogy nehogy csalódás érjen, hogy megveszed és 2 héten belül jön egy új model.


Igazából a legnagyobb különbség a kettő között az az, hogy a régin 5.1-es Android van az újon meg 7.0. De amíg arra használod amire sztem fogod, tehát: telefon, SMS, Facebook, Massanger, Twitter stb. és nem játszol mondjuk Angry Birds-nél komolyabb játékot a addig nem nagyon fogod érezni a különbséget, csak mégis ott lesz a feeling, hogy van egy újabb.

2017. máj. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

40K-t nem ér.

Egy Xiaomi Redmi 4A kenterbe veri, nem kínai szar hanem Top gyártó már a Xiaomi.

Dupla annyi tárhely, több RAM, brutál jó üzemidő és erősebb SoC.

2017. máj. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem J3-asom van (2016-os), és most gondolkozom, hogy váltani kellene legalább egy J5-ösre. (Ez utóbbi megkapja az Android 7.0-ás frissítést szeptemberben.)

Egyébként nem rossz, de fél év után ott tartunk, hogy nem lehet frissíteni az applikációkat, mert nincs elég tárhely.

Rengeteg előre telepített cucc rajta, amiket persze - legálisan - nem lehet törölni róla. Amit én tettem fel, SD kártyán van, de még így is problémás. Szóval ha rám hallgatsz, megvárod a 2017-es verziót, vagy válassz magasabb típust!

2017. máj. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!