Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy kb.180 ezres laptop elég...

Egy kb.180 ezres laptop elég lehet egy komolyabb MSC idejére?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy függ a részletes specifikációktól, de kb. ennyim lenne rá. 2 év kemény igénybevételnek lenne kitéve, mert a munkám/tanulás során is használnám.

2017. máj. 20. 13:11
 1/5 Carragher_x válasza:
Én egyelőre azt sem értem, hogy miért ne lenne elég egy alsó kategóriás:)
2017. máj. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne pontosan az a "kemény igénybevétel"? Az hogy MSC, semmit nem árul el.
2017. máj. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Előadásokon is azzal jegyzetelnék.

Szemináriumokon valószínűleg kötelezően használni is kéne.

Napi legalább 10 órát menne, hétvégén is.

2017. máj. 20. 17:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor az 2*365*10 = 7 300 óra ami nem olyan sok. Persze megesik hogy ez vagy az elromlik néha de az alkatrészek cserélhetőek. Ami számodra lényeg hogy az adataid ne vesszenek el a vinyóról vagy az ssd ről. Ezeknek meg (általában) jóval nagyobb az élettartamuk 2 évnél.
2017. máj. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha új gépről beszélünk, akkor az üzleti kategória alsó részéből tudsz választani, pl. Fujitsu A557, esetleg ha el tudsz menni 200-ig, akkor HP Probook 430 G4, ez 13-as méretű, sokkal jobban hordozható.

Ha használt üzleti gépeket is vennél (boltból, garanciával), akkor Dell E7440 van ennyiért fullhd ips kijelzővel, ami vékony és jól hordozható gép.

Ha nem zavar a gyengébb kijelző, akkor szintén használtan találsz HP Elitebook 820-at, 12,5-ös kijelzővel, ami még kisebb, még hordozhatóbb.

2017. máj. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!