Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop vásárlás. Mi a vélemény...

Benceee1990 kérdése:

Laptop vásárlás. Mi a véleményetek a gépről?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy laptopot, aminek a linkjét lentebb mellékeltem. Mi a véleményetek róla? Az ára talán magas kicsit, de ez egy elég új modell.


link: [link]


2017. máj. 22. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondanom sem kell, hogy ennyiért egy sokkal jobb asztalit össze lehetne rakni, de ha neked mindenáron laptop kell akkor ez így oké.
2017. máj. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te tudod mire kell. Én nem vennék ennyiért laptopot. Most vettem egyet, kevesebb mint fele ennyiért - még az is többet tud mint amennyit kihasználok belőle.

Ebből sokkal komolyabb asztali gépet rakhatsz össze, de ha a mobilitás a fontos akkor persze ez nem opció.

laptopon sem játszanék, pláne nem olyan játékot, amire ilyen teljesítmény kell.

Akkor inkább egy olcsóbb laptop + egy konzol.


De ez a laptopok között jó ár/ érték arány. A kérdés, hogy erre van-e szükséged.

2017. máj. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindenképpen laptopot szeretnék, a hordozhatóság miatt, illetve azért, mert számomra sokkal megbízhatóbb. Van egy 8 éves laptopom, aminek semmi baja, egyszerűen csak elavult, de tökéletesen működik. Ha veszek mindenképpen egy komolyabbat szeretnék, hogy ez is 7-8 évig azért kibírja, bízom benne hogy így is lesz.
2017. máj. 22. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!