Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A videókártya lehet a hiba?

A videókártya lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Üdv.

Nagyjából 3 hete rendeltem egy már előre összeállított konfigot a pcx-ről.Eleinte az első 1-2 napban tökéletesen is működött,aztán viszont elkezdett érdekes dolgokat művelni.Főként fifázni szoktam,és míg az első 1-2 nap semmi problémája nem volt,egyszercsak elkezdett ki crashelgetni a játék azzal a hibaüzenettel hogy az AMD képernyőillesztő nem válaszolt,majd helyreállt.Eleinte ezt is csak ritkán,több óra játék után egyszer-kétszer csinálta,mára viszont már odáig fajult a dolog hogy 1 meccset nem tudok végigtolni,mert mindig behal a dolog.Az érdekes az egészben,hogy az általam használt más játékok (GTA V,F1 2016) ellenben probléma mentesen futnak.

Próbáltam már drivert frissíteni,de a legfrissebb van fenn,néztem sok-sok esetleges megoldást a neten,de egyik sem vált be.Vajon mi lehet a baj?Valaki esetleg valami tipp?



2017. máj. 25. 02:06
 1/5 MGéza ***** válasza:
Igen, annak néz ki. Milyen tápegységgel vetted a konfigot?
2017. máj. 25. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A gépben egy Chieftec Smart 500W táp van,nemhinném hogy azzal probléma lenne.Illetve amennyiben a videókártya lenne a problémás,az mitől lehet hogy csak és kizárólag egy játéknál jelentkezik a probléma? Se más játékoknál,se bármely más tevékenység közben nyoma nincs a hibának.
2017. máj. 25. 04:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy túlmelegszik a vga. Próbáld ki a fifát úgy,hogy leveszed a gép oldalát. Ha úgy nem fagy ki,akkor valszeg az a gond. Más játékok meg nem biztos,hogy annyira terhelik a gpu-t,hogy kijöjjön a hiba.
2017. máj. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt már megnéztenm,de 50 foknál nemigazán kúszik feljebb.
2017. máj. 25. 21:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Frissitsd a videokártya bios-át, konkrétan hallottam hogy ez megoldott hasonló gondokat.

Töröld majd telepítsd újra a FIFA-t.


FIFA 16/17 más kártyákkal is csinálja ezt pl GTX660.

2017. máj. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!