Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen USB 3. 0 előlapi...

Milyen USB 3. 0 előlapi csatlakozó adaptert ismertek?

Figyelt kérdés
Kéne előlapi csatlakozó (ami az alaplapon kellene hogy legyen, de régi alaplap ezért nincs), de pci express-es kártyát nem szeretnék feltétlen, mert előnytelen helyen van a pci express csatlakozóm. Nem tudom milyen más megoldás van ami nem üt meg olyan nagy árakat, sima pci-os kártyát nem igen találok csak 2.0-ás usb-re alakítót. Esetleg valami más megoldás? Nekem elég lenne ha csak belső, előlapi csatlakozó lenne rajta, és azt esetleg egy pcie hosszabítóval elrejteném valahova a gépben.

2017. máj. 26. 19:32
 1/7 P.O.C. ***** válasza:

Ha kártyát nem akarsz, akkor csak kókány megoldás van. Sima USB 3.0 kábelt kivezeted a géphából hátul és bedugod a hátsó USB 3.0 csatlakozóba.

Valami ilyesmi kell neked:

[link]

2017. máj. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de az előlapon nekem van már 3.0-ás usb portom, csak nem tudom hova bekötni :D Mivel nincs az alaplapon csatlakozó se, így usb 3.0 kontroller se, ami lekezelje, így a hátlapon sincs 3.0.
2017. máj. 26. 20:17
 3/7 P.O.C. ***** válasza:
100%

Most őszintén? Vezérlő nélkül, hogy akarsz te 3.0 portokat? :D


Van persze adapter, amivel használatba tudod venni, de csak 2.0 módba fog működni:

[link]


Ha valódi 3.0 portokat akarsz ahhoz kártya kell, és abból nem létezik csak PCI-E, mert a mezei PCI sebessége édes kevés lenne az USB 3.0 sebességhez.

2017. máj. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan ezt írtam :D Hogy kellene valami kártya (oké, adaptert írtam, bocsánat), de nem muszáj rajta usb-nek lennie, elég lenne csak maga az előlabi belső csatlakozó, és azt pcie hosszabítóval elvezetném valahova.
2017. máj. 26. 22:38
 5/7 P.O.C. ***** válasza:
Jó, akkor tedd azt. :)
2017. máj. 27. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért köszi a válaszokat :D Zöldpacsit adtam.
2017. máj. 27. 17:31
 7/7 P.O.C. ***** válasza:

Ezen van külső is és belső is:

[link]

Viszont jól meg kérik az árát. :/


Magyarországon nem találtam olyat, amin csak belső van.

Külföldön viszont igen:

[link]


Szerintem jobban megéri, még ha várni is kell rá pár hetet.

Bár én olyat vennék amin már külső is van:

[link]

2017. máj. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!