Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet a UPC Horizon...

Hogyan lehet a UPC Horizon mediabox készenléti kijelzőjének felháborítóan erős fényerejét akár gépi kóddal csökkenteni minimálisra?

Figyelt kérdés
Kisüti a szemem éjszaka annyira erősen világít. Ha pedig beállítom, hogy lassú bootolással ECO módba legyen akkor is éjszaka pontban 02 órakor felébred a készülék én is vele, gondolom akkor frissít vagy próbál frissítést keresni. A UPC-nek abszolút fogalma sincs, mit lehetne tenni jól látszik hogy nincsenek képben. Ötlet ?

#UPC #kijelző #médiabox #UPC Mediabox #UPC kábeltévé #UPC tévé #UPC kábeltv médiabox #UPC beltéri
2017. máj. 27. 08:58
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
Hosszan nyomod a távirányító kikapcsoló gombját, és tök 0-ra esik a fényerő. Azaz teljesen kikapcsol. A bekapcsolás viszont kb 2 perc ezután. Sajnos még nem sikerült, de olyan fóiát akarok szerezni, amit ablakra szoktak rakni, hátha az elsötétíti. Sajnos a box nem módosítható, nem tudom, hogy a UPC tudná-e, de egyszer olvastam talán facebookon egy erre vonatkozó kérdést, ott azt írták, hogy sajnos marad olyan erős. Tényleg zavaró.
2017. máj. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ragaszd le fehér szigszalaggal, vagy maszkolószalaggal, az elég hogy lásd, de ne zavarjon.
2017. máj. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el egy autófóliával foglalkozó céghez és kérjél egy kis fólia darabot, én is így oldottam meg egy TV készüléknél. Nagyon erős ledet használnak, úgy látszik éppen ilyen volt a polcon.
2017. máj. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!