Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gépházat vegyek,...

Milyen gépházat vegyek, aminek jó a kábelmenedzsmentje?

Figyelt kérdés
Jó kábelmenedzsmenttel rendelkező gépházat szeretnék venni. További kritérium, hogy legalább 5 ventillátornak legyen hely benne és ablakos legyen oldalt, ár max 20e Ft!

2017. máj. 29. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
és a boltban nem segítettek neked? elhajtottak szégyenszemre? vásárlók könyve, vagy valami!
2017. máj. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nzxt s340
2017. máj. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ipor Sircer: Tudtommal erre van ez az oldal, valami kérdésed van oszt felteszed :D nem fogok rohangálni boltról boltra, csak azért, hogy ne zavarjon téged a kérdésem


2. kommentelő: Köszi! :D

2017. máj. 29. 19:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Zalman Z9 Neo


5db gyári venti van benne.

2017. máj. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is a Zalman Z9 Neo-t tudom ajánlani, nekem is az van. Annyi, hogy az ötből 4 molex csatis tehát maxon pörögnek, egy idő után lehet hangosak lesznek, de ha nem zavar (mint ahogy engem sem) akkor nagyon jó vétel vagy majd cseréled a ventiket ha nagyon zavaró. Ja és remek a kábelmenedzsmentje!
2017. máj. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=Ho_VFS7K3Eg


Tessék, nem kell másik csak át kell kötni a venti csatlakozóját.

2017. máj. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!