Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vízhűtés és léghűtés lehetsége...

Vízhűtés és léghűtés lehetséges egyszerre? ha nem, akkor miért nem?

Figyelt kérdés

2017. máj. 29. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
mi a kerdés? Hogy akarod egyszerre? És a vizhutés radiátorait léggel szokás huteni...
2017. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Érdekelne hogy lehet-e egyszerre vizhutes illetve ventik a gepben
2017. máj. 29. 22:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazzon az alkatreszen nem. Olyan mintha egyszerre akarnal nyari es teli gumit is hasznalni a kocsidon.
2017. máj. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt ertem, csak mert most van bent a gyari 1ventin kivul +2 az elejeben a gepbek +a procihuto, es kivancsisagbol gondoltam megkerdezem hogy ha pl.a procit vizzel szeretnem huteni akkor ki kell vegyem a sima ventiket is vagy maradhatnak? (A peocihutot ugye nyilvan ki kene)
2017. máj. 29. 22:31
 5/8 anonim ***** válasza:
A radiatorokat is el kell helyezni valahol, szoval ez inkabb a meglevo gephazadon mulik.
2017. máj. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

60-tol felfele egyedi vizhutes d5 pumpaval ha nagyon helyet akarsz sporolni es normalis minoseg kell (illetve zajszint) kell. Ez alatt csak kompaktok vannak ddc pumpaval amik zajosabbak es hazilag nehezen karbantarthato a pakk. Ertelme egyiknek sincs ha elfersz, minosegi 20-30k-s leghutok jobban teljesitenek.


Szerintem ne eroltesd, lathatoan egy eleg kosza otlet volt zero utanajarassal.

2017. máj. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ThodEE GoD ***** válasza:

Ha már így benne vagy a témában van olyan is ami hibrid, pl vga-nál egyre elterjedtebb, szóval lehet egyszerre víz és léghűtés ;)


-víz: drága, macerás, bármit cserélni kell útban van és sok idő leengedni-feltölteni légteleníteni stb, egy hatalmas előny hogy oda nyomja a meleget ahol a radi van.

-levegő: sokkal olcsóbb, könnyebb tisztán tartani, nem biztos hogy hangosabb, fűti belülről a házat és a többi alkatrészt

2017. máj. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Egy éve kb. vettem egy kompakt valami "szart" 5 év garanciával, be sem indult, a 45000-emet pedig 4hónap volt mire visszautalták, úgyhogy azt mostanában nem fogom bepróbálni még egyszer :)

Igazából most vettem a gépbe jó léghűtést, valóban csak egy gondolat volt,ezért gondoltam megkérdezem,hogy lehet-e szó ilyesmiről, de amíg ez működik addig nem szeretnék cserélni, max ha már cserére szorul majd akkor lehet szó vizezésről mert nagyon jól néz ki:) Bitfenix aurora házam van,szóval azért nem is kicsi,azzal nincs gond.

2017. máj. 30. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!