Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik xbox one kontrollert...

Melyik xbox one kontrollert érdemes venni a pchez?

Figyelt kérdés

[link]


Most csak így random kerestem ugye a legolcsóbbat, de van egy rakat és fogalmam sincs melyik kéne.


Ti hol vettétek? Melyik éri meg? Mi különbségek vannak a modellek között?

*nekem jó a vezetékes is*



2017. máj. 29. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy melyiket veszed funkcióban ugyan azt tudja mindegyik,pénztárcád és ízlésednek megfelelően válasz.
2017. máj. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az "S" verziós kontrollerek kicsit jobbak és van bennük alapból bluetooth.


Az Elite kontroller az egy sokkal komolyabb darab, extra karokkal és beállításokkal, de szerintem igazán csak konzolhoz érdemes venni.

2017. máj. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs vezetékes Xbox One kontroller, gyárilag mindegyik wireless, de amúgy USB kábellel használható az összes.

Én is a Model S-t ajánlom. Veszel hozzá egy filléres Bluetooth adaptert, és máris van egy vezeték nélküli modelled.

2017. máj. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]

Akkor ez perfect ugye? köszi a válaszokat!

2017. máj. 30. 18:51
 5/6 anonim válasza:
Van egy olyan csomag, amiben adnak egy kontrollert (sima fekete One kontroller) és egy vezeték nélküli USB adaptert. Viszont ez elvileg csak Windows 10-zel működik, szóval csak akkor érdemes ezt a megoldást választani, ha valamilyen 10-ed Windows van a gépeden:)
2018. júl. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: Szerintem az azóta eltelt 14 hónap alatt már eldöntötte a kérdező...
2018. júl. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!