Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hibás merevlemezt kaptam...

Hibás merevlemezt kaptam (hosszabb)?

Figyelt kérdés

Rendelt nem rég (1 hete) egy WD EZEX HDD-t


gyengébbeknek:


[link]



Azért gondolom ezt mivel "nekem" hangosnak tűnik virus keresésnél.. amikor YT on beletekerek egy videóba ..FB-on lejjebb görgetek .. játék alatt meg végképp

majd az O.P rendszer telepítése után 2-3 nappal 30 percenként vagy óránként felugrik egy DOS-os windows ablak a bal felső sarokba egy pillanatra ..végig megy egy rövid szöveg és bezárul.. ez a HDD hibásodásának lehet betudni ? Mert egyik ismerősöm azt mondta h neki is ez volt és tönkre ment a winyója...


aki ért a tesztekhez itt van egy az enyémről :


[link]


de egyébként egy rövid tesztnél a program (HD Sentinel) nem ír hibát meg a kezdő képernyőnél sem...


tegnapi nap folyamán nem érzékelte az egér a tálcát .. és az asztalon lévő ikonokat .. nem tudtam rákattintani semmire ... kiléptem alvó módba és vissza de ugyan az .. ez is a HDD-hez vezethető vissza ?



KÖSZÖNÖM aki segít !


u.i. nem eredeti a windows.. lehet azért ugrik néha elő az a DOS-os windows ablak ?

Vírusirtót futtattam nem talált semmit ! (AVG)


Mi mitől lehet ?


még egyszer KÖSZÖNÖM aki megosztja gondolatát velem !



2017. máj. 31. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:

HDSentinel, Lemez menü, Részletes Önteszt...

Futtasd le.


S.M.A.R.T.

hiba nincs?


sztem, Windows fájlsérülés lehet a hiba oka...

futtass le egy chkdsk -t! Javítást is kijelölve.

2017. máj. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Részletes önteszt futtatás megvolt

hiba nélkül, chkdsk is rendben lezajlott !

2017. máj. 31. 22:49
 3/4 Gábor_79 ***** válasza:
Szerintem ezek a hibák nem a HDD-vel kapcsolatosak. Az, hogy kicsit hangosabb, az mellékes. Talán még belefér a gyári specifikációba a hangérték. A parancssoros ablaknak nem kellene futnia. Az okosított windows sem így működik, szóval egy másik vírusírtót is nézni kellene vagy malware scant.
2017. jún. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Avira,AVG, Malware bytes nem talált semmit


Azóta rájöttem semmi baj a HDD vel ! :)


ez a felugró ablak már csak a bibi ...

2017. jún. 1. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!