Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gond? Olyan kérdése...

PROFX5016 kérdése:

Mi lehet a gond? Olyan kérdésel fordulok hozzátok hogy most olyan van a gépemmel hogy be kapcsolom nem add képet majd kis idő mulva ---►

Figyelt kérdés
1 perc kb és csippan egyet és be adja de ujra is indul nagy nehezen be adja windowst töbszörösen ujra indul de viszont ha csökkentett mondban inditom akkor meg müködik nem indul ujra mi lehet a gond?

2017. máj. 31. 20:41
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és videó káryát nem tudok benne használni mert azzal meg akár mit csinálok nem add képet azaz nem csippan pedig jó volt benne ramokat is ki szedtem mindent szét szettem és vissza ugysem jó tápot is cseréltem ugyan ugy ujra indul egyenlöre csak csökkentet modban tudom használni... :/
2017. máj. 31. 20:46
 2/6 redghost ***** válasza:

Lehet hogy tápegység miatt csinálja. Vagy nem elég hozzá, vagy pedig nem tud annyi áramot leadni amennyit kellene.

Csökkentett módban kisebb a terhelés,nincs annyi szolgáltatás és folyamat, procid nem dolgozik annyit , lehed hogy az haldoklik.

2017. máj. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dongaben ***** válasza:
Ha tápcsere is volt, akkor inkább valamilyen video frissítés okozhatja a hibát. Elsőnek egy "Rendszer visszaállítás". (Néha ez is megoldja a problémát.) Ha, nem, akkor: videó driver cseréje egy korábbi verzióra. Illetve a DirectX verziónál is lehet ugyanez.
2017. máj. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ mindenképp ki probálom!
2017. máj. 31. 21:41
 5/6 Dongaben ***** válasza:
Még annyit... Mielőtt bármit teszel, nézd meg egy másik monitor kábellel. (Sosem lehet tudni...:))
2017. máj. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben 😀
2017. jún. 1. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!