Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » TP-Link router webes felület...

TP-Link router webes felület nem tölt be?

Figyelt kérdés

Telekomos internetünk van, Speedport Entry 2i-vel. Sajnos a wifi nem fogható az egész lakásban, ezért gondoltam beüzemelem a tp-link tl-wr841n típusú routerem. A kis cd-vel beállítottam, megy is az internet, wifi-n is, kábelen is.

Azonban két kérdés merült fel:

1. ha be akarok lépni a tp-link webes felületére, akkor a felhasználónév/jelszó beírása után csak tölt az oldal, de nem történik semmi.

2. olvastam olyasmit, hogy mivel nekem csak a wifi erősítésre kellene a tp-link, néhány típusnál van AP mód. Ezt hogy tudnám kideríteni? (illetve gondolom a beállításhoz mindenképp kellene a webes felület)



2017. jún. 3. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg resetelni és utána az admin/admin jelszó/felh. név párossal belépni.
2017. jún. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy is próbáltam már, de ugyan az. Belépés után csak tölt az oldal, és az elválasztó vonalakon kívül más nem jelenik meg.
2017. jún. 3. 19:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokat olvasgattam, akár a vírusirtó vagy a tűzfal is lefoghatja. Mindkettőt érdemes kikapcsolni és úgy megpróbálni. Vírusirtónál akár a kivételek közé is be lehetne rakni a router IP címét.
2017. jún. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!