Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 40ezerből kamera mikrofon kombó?

40ezerből kamera mikrofon kombó?

Figyelt kérdés
Szóval van 40ezer forintom, és szeretném fejleszteni a szettem. YouTube csatornám van ahol gameplayt streamelek és gameplay tech és vlog videókat készítek. Jelenleg egy 7ezres Trust GXT 210es mikrofonom van, de szeretnék egy profibb mikrofont. A webkamerám olcsó ezért a külön kamerámmal szoktam vlogolni, de streamekhez kell a webkamera ezét azt is szeretném újítani. Én a logitech c922 webkamerát és Auna mic 900b mikrofont néztem ki. Ez megfelelne, vagy tudtok jobb kombót ajálnani? Szempontjaim: ne hallatszódjon nagyon bele a billentyűzet zaja(red switches mechanikus billentyűzetem van) és jó hangminőség zúgás nélkül. A webkameránál annyi hogy 1080p legyen esetleg beszélgetős liveokhoz. Előre is köszönöm a válaszokat.

2017. jún. 3. 20:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Láttam 20ezer forintért Audio technica at2020at használtan. Megéri? Mennyivel jobb mint az auna mic?
2017. jún. 3. 20:40
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. A Logitech C920 tökéletes ha webkamerát akarsz, mikrofonnak azok is jók amiket írtál, de én a Superlux E205U-t javasolnám.
2017. jún. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és pár ezer forintért vegyél a mikrofonra popfiltert.
2017. jún. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!