Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem töltödik az akkumulátor a...

Nem töltödik az akkumulátor a Lenovo ideapad 100 15ibd típusú laptopban most tettem rá Windows 10 et és csak 70% ot ír és hogy nem töltődik de nem is merül. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Vettem a feleségemnek egy Lenovo ideapad 100 15ibd intel i3 as laptopot ujjat. Most tettem fel rá Windows 10 et. Minden jó lett kivéve hogy az akku töltöttséget nem jelzi szerintem pontosan.Mindig 70% ot jelez meg hogy nen töltődik azt irja.Viszont nem is merül. Újra indítottam sokszor ki huztam a töltőt vissza dugtam de ezt írja továbbra is.Mi okozhatja? Mi lehetne megoldás?

Válaszokat köszönöm.



#töltődés #Windows 10 es hiba
2017. jún. 5. 10:58
 1/1 A kérdező kommentje:

Sikerült meg csinálni.

Windows 10 frissítés legfrissebbre.

Aztán Bios frissítés legfrissebbre azzal már meg is javult mutatja az aku töltöttséget meg hogy mikor lesz tele. :)

2017. jún. 5. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!