Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Somic headsetem mikrofonja...

Somic headsetem mikrofonja sokszor elhalkul, ötletek a megoldásra?

Figyelt kérdés

Somic G941 Headsetem van, ami USB-s, tehát egy USB bemeneten jön a hang és megy a mikrofon. Az elhalkulás nem beszéd közben történik, hanem néha amikor kikapcsolom a gépet és következő nap bekapcsolom, a barátaim jelzik, hogy halkabb lettem. Mivel USB-ről van szó, a hangdriver nem érzékeli a mikrofont, így nem tudok db-t állítani a mikrofonon. A Windowsban a jelszint folyamatosan maximumon van és a programban, amit használok (discord) minden maximumon van, nem szoktam állítgatni.

Esténként kihúzom a fülest, mert világít és zavar, BIOS-ban hiába állítottam be, hogy kikapcsolt állapotban ne működjön az USB. Egyszer már volt ilyen baj és teljesen magától egy másik bekapcsolás alkalmával megint jó lett, most pedig megint nem jó és folyamatosan halk vagyok. Bármi tippet elfogadok.



2017. jún. 8. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Húzd ki a gépet konnektorból/kapcsold le a tápot/elosztót, és nem világít.
2017. jún. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!