Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért laggolnak a játékok az...

Miért laggolnak a játékok az 1 hónapos gépemen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 hónapja összeraktam egy gépet amivel eddig semmi baj nem volt,de most egyik napról a másikra elkezdtek jönni az fps dropok,nem igazán értem miért,gta 5ben is,battlefield 1ben is minden játékban


Config:


Intel Pentium G4560 3.5GHZ 2mag 4 szál

Nvidia GTX 1050 Ti oc 4GB

1x8GB DDR4 Hyperx Fury ram 2133MHz

MSI b250m Mortar gaming alaplap

FSP Hexa 500W Tápegység


Valaki meg tudná mondani hogy ez mitől lehet?


2017. jún. 8. 13:39
1 2
 1/16 Pelenkásfiú ***** válasza:

Nem frissítetted az nvidia drivert?

Nekem az egyik verzió annyira használhatatlan volt, hogy vissza kellett állnom az előzőre. Utána egy-két hónap múlva frissítettem (addigra még újabb verzió jött ki) és ismét jó.

2017. jún. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Minden driver naprakész,az összes a legfrissebb
2017. jún. 8. 13:46
 3/16 anonim ***** válasza:
Az első pont azt mondja,hogy probálj meg egy régebbi vga drivert mert lehet az aprobléma. Én is jártam így.
2017. jún. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Pelenkásfiú ***** válasza:
Igen, ezt kérdeztem, hogy az elmúlt 1-2 napban nem frissítetted? Amikor ez a probléma kezdődött...
2017. jún. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem,az utolso vga frissites 05.22 és ez a probléma nem tudom mikortól van lehet attól,szerintem az lesz hogy megvárom a következő nvidia drivereket
2017. jún. 8. 14:16
 6/16 Pelenkásfiú ***** válasza:

Egyébként úgy érted a "drop"-ot, hogy mondjuk 5-10 mp-ig leesik az FPS meg láthatóan akadozik a játék és utána visszaáll?

Ha igen, akkor próbáld meg az alábbi beállításokat az NVIDIA Control Panel-en:

- Triple buffering: On

- Vertical sync: On

2017. jún. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Pelenkásfiú ***** válasza:

Ja és ellenőrizd, hogy valóban az NVIDIA kártya indítja a játékot, nem a CPU-d beépített video kártyája.

Ha az NVIDIA Control Panel menüjében a Desktop / Display GPU Activity Icon-ra kattintasz, akkor mindig látni fogod, hogy milyen alkalmazások futnak rajta.

2017. jún. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,megpróbálom amit írtál
2017. jún. 8. 14:38
 9/16 anonim ***** válasza:
Pont a BF1 egy olyan játék, ami sok magra skálázódik. Hogy egy 2 magos proci nem futtatja tökéletesen, azon nem szabad meglepődni. Mi a többi játék?
2017. jún. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én valamilyen bányászmalware-re gyanakodnék, ezekkel a progikkal nézz körül:

Hitman, Roguekiller, Adwcleaner, Malwarebytes

2017. jún. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!