Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy gépet : AMD Athlon...

Vettem egy gépet : AMD Athlon II X4 640,8GB RAM 500 GB WIN a régi gépből áttettem az FSP 400as tápegységet és a radeon 4850 videókártyát a játékok indítása után viszont összeomlik a kép. Nem elég a tápegység vagy a kártya döglött meg szerintetek?

Figyelt kérdés
2017. jún. 8. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezért te pénzt adtál?
2017. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát sajnos csak erre volt pénzem nincs több keret
2017. jún. 8. 18:59
 3/6 MGéza ***** válasza:
A táp szinte biztosan elég, jobb kártyát is gond nélkül vinnie kéne. Elképzelhető, hogy egy eleve halálán lévő konfigot passzoltak el neked, félig döglött videokártyával. Azért ha van lehetőséged próbáld meg másik táppal is, azt sem lehet kizárni teljesen.
2017. jún. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a videókártya az előző gépemből lett áttéve ott nem volt vele gond de az a gép már nincs meg.Kipróbálom másik gépen de ha kártya mégis megadta magát egy radeon 7770-t tervezek venni egy fsp 500W Hexa táppal. Vagy milyen tápegységet ajánlotok mellé ?
2017. jún. 8. 20:33
 5/6 MGéza ***** válasza:
Fölösleges lenne akkora táp. Hexából csak 400+-t érdemes megvenni, az 500 erősen túlárazott, akkor inkább az osztályzatokkal jobb Fractal Design Integra m 450, ami nem sokkal drágább, de sokkal jobb.
2017. jún. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
okés köszi szépen mindenkinek a válaszokat
2017. jún. 9. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!