Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ilyenért vissza lehet vinni...

Ilyenért vissza lehet vinni egy terméket?

Figyelt kérdés

1 napja Media & Markt-ban vettem egy GXT 545 kontrollert,

hazavittem, minden tök jó volt, meg minden..

Viszont észrevettem hogy a jobb felső trigger (R2) jobban lenyomható mint a bal felső (L2),

nem tűnik nagy gondnak, de higgyétek el játék közben nagyon zavaró, hogy nem bírom mondjuk GT6 közben a sebességet nem annyira bírom korigálni, mert könnyebb is lenyomni kicsit.

Szóóval, szerintetek 2 nap elteltével vissza lehet vinni e-miatt?


2017. jún. 8. 20:02
 1/4 MGéza ***** válasza:
Visszaviheted, de nem hinném, hogy visszaveszik. A gomb működik, hogy hogyan, az meg lehet a kontroller sajátossága is.
2017. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pár embert megkérdeztem Youtubeon akinek ilyenje van, hogy nekik is ilyen-e, mind nemet mondtak, nekik egyenlően volt lenyomható minden
2017. jún. 8. 22:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ha 3 napon belül visszaviszed, akkor indoklás nélkül vissza kell, hogy adják az árát. De gondolom, hogy neked nem a pénz kell hanem egy jó kontroller, úgyhogy szerintem ki is kell hogy cseréljék. Ha kicserélték, akkor még ott az üzletben nézd meg, hogy jó-e.
2017. jún. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na ez így most megnyugtatott. Akkor holnap kicse=élem egy ugyan ilyenre. Ment mind 2őtöknek a zöld pacsi!
2017. jún. 8. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!