Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ethereum rig-ben különböző...

Ethereum rig-ben különböző kártyákat szeretnék használni hogyan?

Figyelt kérdés

Adott egy MSI Z170A alaplap legfrisebb BIOS-al, 1db RX570 1db RX580 és szintés 1db R9 290X, és természetesen 5db USB rasier. Ott ütköztem problémába, hogy amikor az RX kártyák mellé berakom az R9-et az úgy viselkedik mintha kevés lenne az alaplap és a kártya közötti sávszélesség. Csak nagyon keveset számol 4-5MH/s amikor soloban 28-30-at tud.

Mit nem csináltam jól ?



#mining #Ethereum #msi z170a
2017. jún. 10. 05:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Tényleg kevés a sávszél. Manapság pont amiatt nyávognak a legtöbbet, hogy melyik platformon mennyi PCIe lane van mennyi pénzért. Sok kártyához már valami komolyabb HEDT platform kell. z170-en van 16, és azon osztozkodik minden eszközöd.
2017. jún. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sokan használják ezt a lapot ilyesmire, és egyforma kártyákkal működik is nekik akár 7 VGA-val is. Amikor csak az R9-es kötöm be rasiseren kerestül akkor, fekete fehét a kép és a Win 10 betöltés után nem sokkal meg is fagy minden. És amikor az RX kártyák mellett van 100%-os GPU terheltséget jelez de nem emeli meg a GPU és memória órajeleket. GPU órajel 300-on marad, a memóri ha jól emlékszem 500 körül. Mit nem csináltam jól ? Valaki találkozott ilyesmivel ? A táp egy 1250W-os OCZ
2017. jún. 10. 10:30
 3/3 anonim ***** válasza:

"Sokan használják ezt a lapot ilyesmire, és egyforma kártyákkal működik is nekik akár 7 VGA-val is"


Ez egyszerűen hazugság. Győzködheted magad, hogy elfér 80 autó egy szűk utcában egymás mellett, meg hogy zöld az ég, de csak magadat csapod be vele. A neten azt is mondják, hogy 20 éves IGP-vel maxon megy a Skyrim 4k-ban...

2017. jún. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!