Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Proci túlhajtásakor szükséges...

Proci túlhajtásakor szükséges még egy 4 pin es csatlakozót rádugni vagy egy 8 pineset? ( nem tudom hogy van ^^") Csak azért mert egy AMD Athlon II x4 635-öt próbálok túlhajtani de 3,3 Ghz nél megakadok.

Figyelt kérdés
Azért érdekel a dolog mert ha pl : 1,45 V -n futtatom akkor már 3,3Ghz-n se stabil viszont 1,425 ön teljesen jól megy. Chieftec GPS-450AA-101A tápom van. A vidikarit lehúztam hogy nehogy az legyen hogy a táp nem bírja de a végeredmény ugyan az.

2017. jún. 10. 21:21
 1/3 dauer01 válasza:
Nem szükséges!
2017. jún. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

oreg a tapod valoszinu nem stabil mar tuninghoz

a proci se mai darab igy a hozzatartozo alaplap is eleg regi lehet

tehat a geped valoszinu nem tuning alkalmas meg a tapot leszamitva sem de a tobbit nem irtad le

fesz emeles nelkul hozkod elobb es csak utana nagyon apro feszeket emelj de sokkal tobb info kellene es igazabol en ezt nem piszkalnam semmi gyakorlati ertelme nincs hiszenbeszrevehetetlen lenne a javulas procinyuzo progiknal mashol meg nem a proci szamit altalaban pl. jatekoknal a vga, foleg a nagyon szepeknel,

persze van procinyuzo jatek de arra keresztetvethesz

2017. jún. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért van hatása, főleg hogy a GTX 660 omat ami szintén nem mai darab de még így se tudja kihozni a maximumot. Egy GA-880GA-UD3H (rev. 2.0) lapom van. Valószínüleg a lapom öregedett már ki mert egy másik procit is ugyan addig tudtam húzni ami alapjáraton kissebb étvágyú.
2017. jún. 22. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!