Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rx 470es kártyám van és 1080p...

NIKIOL kérdése:

Rx 470es kártyám van és 1080p monitorom viszont ha csinálok egy videót vagy streamelek akkor iszonyat pixeles az egész. Ez miért van? Hogyan lehet kijavitani?

Figyelt kérdés

Itt egy videó: youtube.com/watch? V=A0apTOqOaeA az egyém

itt van másnak a videója ugyan ezzel a játékkal:

https://www.youtube.com/watch?v=uR986gAOJWQ


teljesen pixelmentes és full HD nekem miért ilyen fos a minőség?


2017. jún. 11. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Kicsi a bitráta és/vagy rossz codecet használsz, h.264 / h.265 a népszerű most.


Bitráta 60fps-nél mehet 30000kbps és fölé is akár.

2017. jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2017. jún. 11. 20:06
 3/3 anonim ***** válasza:

"Hali!

Felraktam a birtátát 40.000re most a kép megjavult. Viszont ha x264el nyomom be akkor szaggat de ha AMDre állítom akkor f***a.. és ha online gamet streamelek akkor nem fog a PINGem felmenni ez miatt hogy 40kra tettem a bitrátát??"


A streamet kihagyta a szemem mikor olvastam a kérdést, arra nem feltétlenül érvényes a válaszom. Feltöltési sebességed nagyjából 80%-át érdemes a minőségre áldozni, pinget nem befolyásolja így.


Például ha 10mbps a feltöltésed, akkor 7-8000kbps megfelelhet, de gyorsan mozgó (sok változás a képen) játék esetén ez valószínűleg csak 30fps-es streamhez lesz elég, 1920x1080-on.

2017. jún. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!