Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék vásárolni új laptopo...

Szeretnék vásárolni új laptopot max 200 ezerért. Tudnátok valamit ajánlani?

Figyelt kérdés
Koleszos leszek és szükségem lesz egy új laptopra. Fontos, hogy játékra is szeretném használni és persze mindennapokra.Tudnátok valamit ajánlani ebben az árban ?

2017. jún. 12. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
2017. jún. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Én ezt nézegettem: [link]
2017. jún. 12. 11:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Asus X sorozat elég vacak anyagminőséggel rendelkezik és a hűtésük sem az igazi. Gondolj bele, jóval erősebb hardvert adnak olcsóbban. Szerinted neked akar jót vagy megspórolták a pénzt olyan dolgokon, amik kívülről nem látszanak?.. Jól hangzik a 4 magos I5 meg a 950M, de amikor a túlmelegedés miatt csak fele órajelen mennek, akkor a HP-val több fps-ed lesz.
2017. jún. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szóval te inkább akkor a hpt választanád inkább helyettem ?
2017. jún. 12. 15:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem helyetted, hanem az Asus helyett. Igen, inkább a HP-t. Kisebb a teljesítménye, de nagyobb eséllyel marad életben a garancia vége után. Az IPS kijelző pedig sokat dob az élményen.
2017. jún. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!