Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek a következő...

Mi a véleményetek a következő laptopról: Lenovo 100-15IBD 80QQ00F7HV Black FD?

Figyelt kérdés

a laptop elérési linkje: [link]


i5-ös processzor, GF920M 2Gb grafikus vezérlő, 128GB-os ssd, 4GB DDR3 - e paraméterek szerint választottam ki ezt a lapotpot. Általános használatra kellene, böngészés, filmezés, játék, iskolai - munkahelyi teendők (Office programcsomag, statisztikai programok) tehát számít a kjelző minősége és az akksi üzemideje is - ezeket nem tudom megállapítani.


Továbbá kérdés, hiogy az ssd-n kívül van-e m,ás háttértára, alul mintha azt írnák... Azonban van egy néhány éves 500GB-os samsung hdd-m az előző laptopomból, szóval, ha azt be lehet helyezni, nincs probléma.



2017. jún. 12. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Lenovo 100. Ha van kedved pár hónaposan Budaörsre vinni (ott a garanciális szervíz), akkor vedd meg. Tajvani gagyik, az egész Lenovonak nevezetz valami a béka hátsó fele altt van. Műanyag alkatrészek, pocsék összeszerelés, ha "ócsó", ha nem, vegyél minél előbb újat szemlélet. Az enyém 1 éves, kétszer volt már javítva, eladni se tudom, mert senkinek sem kell.
2017. jún. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A négy éves, G szériás Lenovo még mindig jó, szerelő se látta még! De ezt még nem Tajvanon gyártották.
2017. jún. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nem tudtam, hogy az új Lenovok minősége ily silány. Előző gépem egy Acer volt, amire szintén sokan fújnak, nekem nem volt sok bajom vele, de persze nagy átlagban még lehet rossz.


Továbblépve: [link]


hasonló specifikációval ellátott Dell laptop, 3 év garival 15 ezerrel drágábban. Ha bele lehet tenni a már említett hdd-t nincs baj

2017. jún. 12. 14:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Lenovo cég elődjei, a Thinkpadok például hiába szingapúri gyártásúak, nem gagyik. Sőt, ezekből a külföldön leselejtezett üzleti gépek (X szériások) még több évesen is kiváló gépek. Mivel merevítősek, ha esetleg ütés vagy más külső hatás érte, a ház lehet hibás, a notebook attól még kiválóan működik. Örök darabok. Ha valamelyik cég ilyet árul néhány tízezerért, azt érdemes megvenni (i5 procival főleg). Ezekben cserélhető a HDD SSD-re, így Win10-re is jók.
2017. jún. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, honnan lehet cégek által leselejtezett laptokot venni?
2017. jún. 13. 22:36
 6/7 anonim ***** válasza:

A reklám helye.

Ingyen laptoptáska, fél év garancia.

[link]

2017. jún. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehel csarnok, GSM bolt (a galérián),

[link]

Stb.

Nézz körül a neten.

2017. jún. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!