Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mindenképpen tápegységet kéne...

Mindenképpen tápegységet kéne cserélni?

Figyelt kérdés
Tehát van egy régi, kb. 10 éves gépem. Már egy jó ideje, hangosan zúgott a tápegység ventilátora (legalábbis valószínűleg az). Mostanában nem zúg már annyira, viszont valamelyik nap ilyen égett por szagot éreztem, levettem a gép oldalát, és elég meleg volt a táp doboza. Valószínűleg, nem működik már rendesen a ventilátor. Akkor kikapcsoltam, azóta be sem kapcsoltam csak most, jelenleg eddig nincs semmi baja, de nem lehet tudni későbbiekben, ez hogy lesz. Egyébként egy 350 Wattos táp, régi is már, elég sokat ment. Igazából egy új gépet kellene már venni, csak pillanatnyilag nincs rá pénzem, ezt is csak azért gondolom, hogy ki kéne cserélni, mert nem szeretném, hogy esetleg a gép többi része meghibásodjon emiatt. Egyébként nem tudom lehet-e összefüggés, de pár éve kicseréltem a videókártyát (NVIDIA GT 240), és azóta szinte napi rendszerességgel, rezeg, homályos lesz a kép néha. Akkor azt mondták, hogy a VGA-nak semmi baja (bár ebben nem vagyok biztos), de esetleg arra gondoltam, hogy kevés lehet a 350 Wattos táp neki.

2017. jún. 12. 17:22
 1/1 MGéza ***** válasza:
Nem kevés neki, hanem valószínűleg kritikán aluli minőséget képv iselő jószág, vagy ha minőségi, akkor pár kondija is ki lehet készülve a csapágyas ventije mellett. Hardveraprón néhány ezresért kapsz FSP-t bele helyette, de akár újonnan is 6-7 ezerért olyan teljesítményűt ami neked bőven elég.
2017. jún. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!