Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek?...

Milyen laptopot vegyek? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Egyetemistaként lenne majd szükségem a laptopra. Amire használnám: internetezés, MS Office, Adobe Reader, esetleg filmnézés.

Fontos szempont:ne legyen nagy méretű(de ne mini notebook legyen),könnyen hordozható legyen.

Árkategória:90000-120000Ft.

A Lenovo több típusát néztem ebben az árkategóriában, de ezek között van több olyan is,amiről én nem tudom eldönteni,hogy egyáltalán miben különböznek. Ez egy jó,megbízható márka(már amennyire ebben az árkategóriában elvárható)? Mit javasolnátok?

Előre is köszi a válaszokat!



2017. jún. 12. 21:28
 1/1 anonim válasza:

Van rengeteg féle lenovo laptop...

En azt javaslom használtan vegyél eggyet es azt nezd ,hogy dedikalt videokartya legyen benne 100 körül használtan kapsz ilyet már szerintem .

Újban nagyon gyenge a felhozatal ennyi pénzért bár amire neked kell ahoz lehet elég egy gyengébb is .

2017. jún. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!