Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi bug az újan összerakott...

Mi bug az újan összerakott gépben?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy gépet összerakással együtt meg is jött szépen összerakták de valami búg benne csak akkor hagyja abba ha ráteszem a kezem a tetejére vagy megdöntöm egy kicsit

Nagyon idegesítő

A csavarok megvannak rendesen húzva nem értem mi lehet a gond

2 ventilátor van gyárilag a házban felül és hátul meg egy coolermaster 212x processzorhűtő, ez a kettő az ami mozog a gépen ezektől lehet?

a vga-n nem megy a venti míg el nem ér egy bizonyos fokot az nem lehet


valami ötlet?



2017. jún. 15. 09:37
 1/9 A kérdező kommentje:
igazából lehet nem is a belülről jön, hanem inkább a ház búg
2017. jún. 15. 09:39
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálam a HDD (vincseszter) rezgését vette át a ház. Lehet kapni rezgéscsillapító keretet, de én végül lecseréltem SSD-re, a HDD-t meg egy külső házba tettem át.
2017. jún. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a WD vinyó csinálta
2017. jún. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Shaddark ***** válasza:

Van hogy pont a csavar meglazítása segít, hdd-nél pl. előfordulhat hogy minél erősebben húzod meg annál jobban átadja a háznak a rezgést...

Van ilyen rezgéscsillapító gumialátét a csavar alá, azt is érdemes lehet használni.

2017. jún. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szétszedtem és megnéztem az a lemez rezeg amin az alaplap van
2017. jún. 15. 10:17
 6/9 Shaddark ***** válasza:

A processzor ventilátor felfogatását rárakták rendesen?

Ezek rugós felfogatásúak szoktak lenni, szemmel nem tudom mennyire látszik de nézd meg amennyire tudod. Szerintem valamit kihagytak a boltban vagy nem volt valamilyük hozzá és "megmaszekolták"...

2017. jún. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

kb 1 méterre van ülök a géptől hallom hogy rezeg de minél közelebb hajolok annál is inkább nem hallani

ez most mi

2017. jún. 15. 10:46
 8/9 A kérdező kommentje:
a pcx-nél rakták össze ott nem szoktak nagyon hanyag munkát végezni
2017. jún. 15. 10:48
 9/9 A kérdező kommentje:

jól van meg lett a hiba

valóban a hdd okozta a gondot mert 3 hely van a házban és ez a legfelsőbe volt és azért berezgett legalulra tettem és elmúlt a rezgés

2017. jún. 15. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!